יום שלישי, 24 בינואר 2017

Sasha's state of mind קולקציית תכשיטים ♥Sasha's state of mind אחת החנויות המיוחדות שראיתי בארץ..העיצובים מעניינים והחומרים איכותיים.

אחת המגמות הבולטות והמרכזיות בתחום עיצוב תכשיטי האופנה הוא שימוש בעיצובים פיגורטיביים. תכשיטים מסוג זה מכונים “תכשיטים פיגורטיביים” משום שיש בהם “פיגורה” או דמות מרכזית שמעבירה מסר לצופה.

תליוני המאלה המכילים גדילים, קרניים ושיניים, נוצות כנפיים ופרנזים פופולאריים מאוד. מאז 2015 לאחרונה נכנסו גם השור והבודהות למיניהן, המסמלים את תרבות הזן והמזרח הרחוק.

כיום, ישנה נטייה עיצובית לסגנון הבוהו שיק ולסגנון שבטי אתני שמשדר נינוחות. סגנון זה משתלב היטב עם ג’ינס וסניקרס אך גם שמלות וחצאיות, מגפונים ופרנזים יתקבלו בברכה.
התליונים הפיגורטיביים עשויים להגיע גם בגרסה יוקרתית ונוצצת, בתוספת קריסטלים אשר קורנים על הגוף מכל זווית ומוסיפים זוהר ופיתוי. בגרסתם הנוצצת הם יתאימו גם לאירוע ערב מיוחד. יש נשים שמאוד אוהבות ומתחברות למראה מנצנץ ויש שלא תענודנה תכשיט מנצנץ ללא כל קשר אם הוא פיגורטיבי או לא.

מה אהבתי? הרבה:)  קישור לשרשרת שלי בשילוב תליון

שרשרת חרוזים שחורים וחרוזים קטנים בגוון זהב, בשילוב תליון גדיל חרוזים שחורים עם ראש בגוון זהב.

כוללת רינג סאשה ואת חוליית הכתר והיונים בגוון זהב המאפשרות אינסוף שילובים של תכשיטים בהתאמה אישית עם תליונים נוספים.

מידות השרשרת: אורך 87 ס”מ, קוטר 4.5 מ”מ
ללא ניקל וללא עופרת


מה הם תכשיטי אופנה?

תכשיטים המסייעים לעונדת אותם לבטא את עצמה. תכשיטים במחירים סבירים המאפשרים ליצור קולקציה מגוונת ולשחק עם העיצובים לפי מצב הרוח היומי.
תכשיטי אופנה מכילים ציפויים בגוונים שונים לפי אופי התכשיט וסגנון העיצוב.
לעיתים הם מצופים בציפוי כסף וזהב אמתיים בשכבה דקה מאוד, ולעיתים בציפויים בגוונים שונים, כמו שחור או גוון אופנתי אחר.

כדי שהציפוי יאריך חיים כמה שיותר ונמנע מקילופים, יש לשמור על התכשיט לפי הכללים הבאים:

-אין להביאו במגע עם מים או כל נוזל אחר כגון בשמים, הבשמים מכילים אלכוהול שעשוי להשפיע לרעה על הציפוי. תחזוקת תכשיטים יבשה היא מרכזית לשמירה על התכשיט.
-במידה ונעשה שימוש בתחליבי גוף, בשמנים מתחום הטיפוח או בכל תכשיר קוסמטי אחר שעשוי להשפיע על התכשיט, רצוי לענדו כחצי שעה אחרי המריחה, אחרי שהתחליב/שמן נספג.
-כדי להבריק תכשיט ניתן להשתמש במטלית רכה יבשה ולנגבו בעדינות מספר שניות בלבד.
-כדאי לשמור תכשיטים באריזה או קופסה סגורה (אפשר באריזה המקורית בה נרכש) או על גבי מתלים שאינם חשופים לאור שמש ישיר, לחום או ללחות.
-אין לשמור תכשיטים בחדר אמבטיה מלא לחות.
-מומלץ לרכוש תכשיטים העומדים בתקנים בינלאומיים והם נטולי עופרת וחומרים מסוכנים. הנושא חשוב במיוחד לאלרגיים.
-מבחינת סדר וארגון בתחזוקת תכשיטים, כדאי לאחסן תכשיטים בנפרד כדי שלא יסתבכו אחד בשני.
-תכשיטים שלא ענדת זמן רב כדאי לאוורר מדי פעם, מי יודע- אולי תתאהבי בהם מחדש? עיצובים שונים חוזרים לאופנה מדי כמה עונות, כך שבשילוב חדש תוכלי ליהנות מהם שוב…
תהנו כאן

באהבה

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה