יום שבת, 18 בפברואר 2017

ג'יג'י חדיד חושפת את מראה האיפור החדש בשבוע האופנה בניו-יורק♥


מושלם לצילומים או פורים :) לא? ג'יג'י חדיד הפרזנטורית של מייבלין ניו-יורק פותחת את שבוע האופנה בניו- יורק לשנת 2017 עם מראה חדשני, צבעוני וטרנדי. מראה האיפור שהציגה חדד הוא השראה למגמות, צבעים וטרנדים לאביב קיץ 2017.

למי שמעוניינת לאמץ את המראה:

הבסיס:
למרוח את מייק-אפ סופרסטיי 24 שעות על כל שטח הפנים ועד לכיסוי מלא. במידת הצורך, להוסיף קונסילר להשלמת הכיסוי באזור העיניים ולאחד בין השכבות עד למיזוג.

עיניים:
כשכבת בסיס לאיפור העיניים אפשר להעביר מברשת סומק עם מעט דרים סאן ברונזר ליצירת מראה שזוף קלות כבסיס לצלליות בגוונים חמים.

למראה נועז יותר:
לשרטט בעזרת אייליינר מאסטר אינק בגוון שחור, קו דק בצמוד לקו הריסים העליון. למתקשות בשרטוט הזווית החיצונית יכולה להדביק POST IT מהריס האחרון ועד לקצה הגבה ליצירת זווית משולשת ולשרטט בהתאם לקו שנוצר– כך תקבל קו מושלם.

למרוח קוים נוספים ועבים יותר מעל קו האייליינר השחור בעזרת צלליות ג'ל-קרם קולור טאטו בגווני ברונזה כסף וזהב. יש להשתמש במברשת שטוחה סינטטית ודקה (כמו מברשת שפתיים). להוסיף קווים מנומרים במרחבי העפעף באופן אקראי לקבלת מראה אומנותי וגרפי..

יש ליצור 2 נקודות אור בעזרת אותה צללית בגוון כסוף או מוזהב בשיא העין (הזווית הפנימית של העין) ולשרטט קו נוסף מקביל מתחת לקו האייליינר השחור בזווית החיצונית של העין.

למראה עדין/מעודן יותר:
למרוח לכל אורך העפעף מקו הריסים ועד כפל העין צללית קולור טאטו בגוון ברונזה ובעזרת האצבע לטשטש מעט כלפי הגבה. לחזור על הפעולה גם בעפעף התחתון מתחת לקו הריסים.

להניח נקודת אור באמצעות צללית בגוון כסוף או מוזהב תחת הגבה ובשיא העין.

לשרטט קו אייליינר בצמוד לקו הריסים. לעבות ולהאריך בהתאם למבנה העין (טיפ פוסט איט). להעצמת המראה, לשרטט קו נוסף מקביל מעל לקו האייליינר השחור.
לסיום איפור העיניים, למשוח את הריסים במסקרה קולוסאל גו אקסטרים לנפח עוצמתי במיוחד.

לפיסול הגבות במראה טבעי, יש לסרק באמצעות מסקרה לגבות בגוון התואם את גוון השיער רצוי לא גוון מודגש מידי כי העיניים גם ככה דומינטיות מאוד. בעזרת סטיק פיסול לפנים, לשרטט פס מהגוון הכהה באזורים השקועים - חצי את הפנים מהאוזן ועד מרכז הלחי ולהוסיף עוד 2 קווים אינדיאנים באזור הרכות וקו הלסת. יש להניח את הגוון הבהיר באזורים הגבוהים - מעל עצם הלחי, גשר האף. יש לטשטש בין השניים עד למיזוג מושלם. לסיום, למשוח את השפתיים בשפתון נוזלי בגוון ניוד.

בהצלחה♥

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה